Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Niemcy
Niemcy 14 36 60 - 13 12 0 2
2
Portugalia
Portugalia 14 31 44 - 18 10 1 3
3
Belgia
Belgia 14 23 25 - 28 7 2 5
4
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wybrzeże Kości Słoniowej 14 17 22 - 35 5 2 7
5
Szwecja
Szwecja 13 15 17 - 39 4 3 6
6
Finlandia
Finlandia 14 14 21 - 33 4 2 8
7
Brazylia
Brazylia 13 11 21 - 30 3 2 8
8
Włochy
Włochy 14 9 21 - 35 1 6 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
5:2
Szwecja
Belgia
2:1
Włochy
Brazylia
1:3
Portugalia
Finlandia
0:2
Wybrzeże Kości Słoniowej
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
2:3
Portugalia
Belgia
1:2
Szwecja
Brazylia
2:2
Włochy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Belgia
0:5
Niemcy
Włochy
2:2
Szwecja
Finlandia
1:3
Portugalia
Brazylia
2:1
Wybrzeże Kości Słoniowej
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Portugalia
1:2
Szwecja
Belgia
1:0
Wybrzeże Kości Słoniowej
Brazylia
0:2
Niemcy
Finlandia
0:4
Włochy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
6:0
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia
2:0
Włochy
Belgia
2:1
Brazylia
Finlandia
1:2
Szwecja
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwecja
2:2
Włochy
Belgia
1:0
Portugalia
Brazylia
3:3
Finlandia
Wybrzeże Kości Słoniowej
1:5
Niemcy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwecja
0:1
Wybrzeże Kości Słoniowej
Belgia
1:2
Finlandia
Portugalia
0:3
Niemcy
Włochy
1:5
Brazylia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włochy
2:2
Wybrzeże Kości Słoniowej
Brazylia
1:2
Szwecja
Portugalia
5:1
Belgia
Finlandia
0:6
Niemcy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Kości Słoniowej
1:5
Belgia
Niemcy
3:1
Włochy
Portugalia
4:1
Finlandia
Szwecja
- : -
Brazylia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Portugalia
3:2
Wybrzeże Kości Słoniowej
Niemcy
3:4
Belgia
Finlandia
2:0
Brazylia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Kości Słoniowej
1:6
Finlandia
Portugalia
2:1
Brazylia
Szwecja
2:2
Belgia
Włochy
1:4
Niemcy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włochy
1:1
Finlandia
Wybrzeże Kości Słoniowej
3:0
Szwecja
Belgia
1:3
Brazylia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwecja
0:10
Portugalia
Włochy
2:2
Belgia
Wybrzeże Kości Słoniowej
4:2
Brazylia
Finlandia
1:3
Niemcy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwecja
1:2
Finlandia
Brazylia
0:5
Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
2:1
Włochy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwecja
0:8
Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
2:2
Portugalia
Finlandia
1:2
Belgia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włochy
1:6
Portugalia
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
JAMAJKA
JAMAJKA 14 37 76 - 12 12 1 1
2
Argentyna
Argentyna 14 34 65 - 14 11 1 2
3
Chile
Chile 14 31 42 - 23 10 1 3
4
Słowacja
Słowacja 14 26 37 - 27 8 2 4
5
Nigeria
Nigeria 14 12 12 - 50 4 0 10
6
Szwajcaria
Szwajcaria 14 10 25 - 38 3 1 10
7
Norwegia
Norwegia 14 9 14 - 64 3 0 11
8
KP Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz 14 6 21 - 64 2 0 12
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Argentyna
4:0
Słowacja
Chile
1:0
Nigeria
Norwegia
1:4
Szwajcaria
KP Polonia Bydgoszcz
0:9
JAMAJKA
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chile
1:2
Słowacja
JAMAJKA
8:0
Nigeria
Argentyna
3:1
Szwajcaria
KP Polonia Bydgoszcz
2:3
Norwegia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:2
Szwajcaria
Argentyna
5:0
Nigeria
Norwegia
0:7
Słowacja
Chile
1:7
JAMAJKA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nigeria
3:1
Szwajcaria
JAMAJKA
1:1
Słowacja
Argentyna
10:1
Norwegia
Chile
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nigeria
0:2
Słowacja
Chile
2:1
Szwajcaria
JAMAJKA
3:0
Norwegia
Argentyna
9:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
JAMAJKA
7:2
Szwajcaria
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Nigeria
Argentyna
4:3
Chile
Norwegia
1:5
Słowacja
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nigeria
2:0
Norwegia
Argentyna
2:3
JAMAJKA
KP Polonia Bydgoszcz
0:8
Słowacja
Szwajcaria
0:4
Chile
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowacja
2:3
Chile
Szwajcaria
1:2
Norwegia
Nigeria
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Argentyna
0:2
JAMAJKA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowacja
2:2
Szwajcaria
Nigeria
0:4
JAMAJKA
Chile
4:0
Norwegia
KP Polonia Bydgoszcz
1:5
Argentyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwajcaria
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Słowacja
1:0
Nigeria
Norwegia
0:11
JAMAJKA
Chile
2:2
Argentyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwajcaria
0:1
Argentyna
Słowacja
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Nigeria
2:7
Chile
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowacja
0:5
Argentyna
Szwajcaria
0:4
JAMAJKA
KP Polonia Bydgoszcz
2:3
Chile
Norwegia
3:1
Nigeria
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Norwegia
0:5
Argentyna
Słowacja
4:2
Szwajcaria
JAMAJKA
1:4
Chile
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nigeria
0:10
Argentyna
Norwegia
0:5
Chile
JAMAJKA
10:2
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szwajcaria
6:0
Nigeria
Norwegia
3:4
KP Polonia Bydgoszcz
Słowacja
0:6
JAMAJKA
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Meksyk
Meksyk 13 32 56 - 22 10 2 1 1 1 2 - 2
2
Hiszpania
Hiszpania 13 32 54 - 9 10 2 1 1 1 2 - 2
3
Polskaa
Polskaa 13 29 64 - 20 9 2 2
4
Czechy
Czechy 13 24 25 - 25 7 3 3 1 3 3 - 1
5
Paragwaj
Paragwaj 13 24 58 - 26 7 3 3 1 0 1 - 3
6
Nowa Zelandia
Nowa Zelandia 13 23 33 - 29 6 5 2
7
Buthan
Buthan 13 21 57 - 30 6 3 4
8
Słowenia
Słowenia 13 18 37 - 35 5 3 5 1 1 2 - 2
9
Grecja
Grecja 13 18 31 - 31 5 3 5 1 1 2 - 2
10
Francja
Francja 13 12 16 - 34 3 3 7
11
Australia
Australia 13 11 23 - 49 3 2 8
12
Dania
Dania 13 8 18 - 58 2 2 9
13
Japonia
Japonia 13 4 6 - 49 1 1 11
14
Szkocja
Szkocja 13 0 4 - 65 0 0 13
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czechy
1:1
Dania
Grecja
0:1
Hiszpania
Polskaa
8:0
Słowenia
Francja
0:5
Paragwaj
Japonia
0:4
Meksyk
Australia
2:6
Buthan
Nowa Zelandia
3:0
Szkocja
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Francja
0:2
Grecja
Australia
2:4
Czechy
Nowa Zelandia
2:5
Meksyk
Słowenia
7:0
Japonia
Polskaa
10:1
Szkocja
Hiszpania
4:0
Paragwaj
Buthan
10:1
Dania
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Australia
5:1
Dania
Japonia
0:0
Nowa Zelandia
Szkocja
0:4
Meksyk
Buthan
7:1
Czechy
Francja
0:6
Hiszpania
Grecja
3:8
Paragwaj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Australia
2:2
Francja
Japonia
0:7
Polskaa
Dania
0:10
Hiszpania
Grecja
2:2
Nowa Zelandia
Czechy
5:0
Szkocja
Meksyk
4:4
Paragwaj
Buthan
7:2
Słowenia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Australia
1:10
Polskaa
Japonia
1:5
Paragwaj
Dania
2:8
Meksyk
Czechy
1:0
Słowenia
Buthan
1:3
Grecja
Francja
4:1
Szkocja
Hiszpania
5:0
Nowa Zelandia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dania
4:0
Japonia
Grecja
5:1
Szkocja
Czechy
3:3
Nowa Zelandia
Meksyk
6:1
Słowenia
Buthan
3:3
Francja
Australia
1:5
Hiszpania
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nowa Zelandia
3:2
Paragwaj
Słowenia
12:0
Szkocja
Dania
1:2
Francja
Czechy
0:5
Hiszpania
Buthan
8:0
Japonia
Australia
1:7
Meksyk
Grecja
2:5
Polskaa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Australia
1:0
Japonia
Dania
2:10
Paragwaj
Czechy
3:1
Grecja
Hiszpania
2:2
Meksyk
Nowa Zelandia
3:3
Słowenia
Buthan
3:0
Szkocja
Francja
0:3
Polskaa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Buthan
2:5
Meksyk
Australia
2:3
Nowa Zelandia
Czechy
1:0
Japonia
Grecja
2:2
Słowenia
Dania
3:3
Polskaa
Paragwaj
9:0
Szkocja
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Francja
1:0
Japonia
Australia
3:0
Szkocja
Dania
0:1
Grecja
Hiszpania
5:0
Słowenia
Meksyk
0:3
Polskaa
Buthan
2:3
Paragwaj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Francja
1:2
Meksyk
Japonia
3:0
Szkocja
Dania
1:2
Słowenia
Paragwaj
2:2
Polskaa
Buthan
2:2
Nowa Zelandia
Australia
1:1
Grecja
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czechy
3:1
Paragwaj
Francja
2:3
Nowa Zelandia
Dania
2:1
Szkocja
Grecja
4:6
Meksyk
Buthan
2:2
Hiszpania
Australia
1:2
Słowenia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dania
0:5
Nowa Zelandia
Czechy
1:1
Francja
Hiszpania
2:0
Szkocja
Australia
1:8
Paragwaj
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czechy
0:3
Meksyk
Buthan
4:6
Polskaa
Hiszpania
6:1
Japonia
Paragwaj
1:1
Słowenia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Japonia
1:5
Grecja
Hiszpania
1:3
Polskaa
Francja
0:5
Słowenia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czechy
2:1
Polskaa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nowa Zelandia
4:3
Polskaa
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Holandia
Holandia 15 45 127 - 10 15 0 0
2
Kolumbia
Kolumbia 15 38 75 - 15 12 2 1
3
Irlandia
Irlandia 15 36 77 - 25 11 3 1
4
Urugwaj
Urugwaj 15 32 65 - 10 9 5 1
5
PR - Kamerun
PR - Kamerun 15 30 51 - 20 9 3 3
6
PR - Stany Zjednoczone
PR - Stany Zjednoczone 15 28 54 - 31 9 1 5
7
Anglia
Anglia 15 26 36 - 35 8 2 5
8
Austria
Austria 15 25 35 - 39 8 1 6
9
Sri Lanka
Sri Lanka 15 20 38 - 35 5 5 5
10
Islandia
Islandia 15 19 34 - 37 6 1 8
11
Ghana
Ghana 15 13 22 - 53 4 1 10
12
Serbia
Serbia 15 10 25 - 58 3 1 11 1 1 2 - 2
13
Rosja
Rosja 15 10 27 - 58 2 4 9 1 1 2 - 2
14
Peru
Peru 15 7 13 - 81 2 1 12
15
Chorwacja
Chorwacja 15 5 18 - 64 1 2 12
16
PR - Wenezuela
PR - Wenezuela 15 0 3 - 129 0 0 15
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolumbia
11:0
Peru
Holandia
6:1
Irlandia
Sri Lanka
1:3
PR - Stany Zjednoczone
Chorwacja
1:2
Ghana
Anglia
0:2
Austria
Rosja
2:2
Serbia
Islandia
0:2
PR - Kamerun
PR - Wenezuela
0:7
Urugwaj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Anglia
1:1
Chorwacja
Austria
4:1
Ghana
Holandia
12:1
Islandia
Kolumbia
8:2
Rosja
PR - Stany Zjednoczone
12:0
PR - Wenezuela
Urugwaj
6:1
Serbia
PR - Kamerun
1:1
Sri Lanka
Irlandia
8:0
Peru
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urugwaj
0:0
Kolumbia
Irlandia
2:2
PR - Kamerun
Anglia
0:7
Holandia
Peru
0:8
PR - Stany Zjednoczone
Sri Lanka
8:0
PR - Wenezuela
Austria
5:0
Rosja
Chorwacja
1:4
Serbia
Ghana
0:3
Islandia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ghana
7:0
PR - Wenezuela
Urugwaj
1:1
Sri Lanka
Chorwacja
0:9
Kolumbia
Austria
2:1
Islandia
PR - Stany Zjednoczone
1:5
PR - Kamerun
Peru
1:2
Serbia
Anglia
3:1
Rosja
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rosja
5:0
PR - Wenezuela
Irlandia
4:3
PR - Stany Zjednoczone
Anglia
2:0
Ghana
Islandia
0:6
Kolumbia
Holandia
4:1
PR - Kamerun
Austria
7:1
Peru
Chorwacja
0:7
Urugwaj
Serbia
2:5
Sri Lanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
7:1
PR - Stany Zjednoczone
Anglia
4:2
Sri Lanka
Irlandia
13:0
PR - Wenezuela
Serbia
1:7
Kolumbia
Ghana
0:5
PR - Kamerun
Chorwacja
2:3
Peru
Islandia
2:0
Rosja
Austria
0:10
Urugwaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ghana
0:11
Holandia
Irlandia
3:1
Islandia
Chorwacja
6:0
PR - Wenezuela
Austria
1:2
PR - Kamerun
Kolumbia
4:1
Sri Lanka
Peru
0:8
Urugwaj
Anglia
2:6
PR - Stany Zjednoczone
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ghana
0:11
Urugwaj
Anglia
1:7
Irlandia
Austria
2:0
Serbia
Holandia
6:0
Sri Lanka
Islandia
10:0
PR - Wenezuela
Peru
1:1
Rosja
Chorwacja
0:2
PR - Stany Zjednoczone
PR - Kamerun
0:2
Kolumbia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
4:1
Kolumbia
PR - Kamerun
4:0
Serbia
Austria
2:1
Chorwacja
Anglia
2:2
Urugwaj
Ghana
0:1
Sri Lanka
Rosja
2:3
PR - Stany Zjednoczone
Peru
3:2
PR - Wenezuela
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
17:0
PR - Wenezuela
Ghana
2:8
Irlandia
Anglia
1:3
Kolumbia
Chorwacja
0:2
Islandia
Austria
0:2
PR - Stany Zjednoczone
PR - Kamerun
1:1
Urugwaj
Peru
1:2
Sri Lanka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Serbia
8:0
PR - Wenezuela
Chorwacja
2:10
Holandia
Austria
1:6
Kolumbia
PR - Stany Zjednoczone
2:4
Urugwaj
Anglia
4:2
Peru
Ghana
0:4
Rosja
Islandia
1:1
Sri Lanka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
11:0
Rosja
Ghana
3:0
Serbia
Anglia
5:0
PR - Wenezuela
Chorwacja
0:6
PR - Kamerun
Austria
1:4
Irlandia
Kolumbia
3:2
PR - Stany Zjednoczone
Islandia
0:3
Urugwaj
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
PR - Kamerun
12:0
PR - Wenezuela
Austria
1:8
Holandia
Irlandia
6:2
Serbia
Rosja
0:5
Urugwaj
Chorwacja
1:6
Sri Lanka
Anglia
3:0
Islandia
Ghana
5:0
Peru
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
10:1
Serbia
Chorwacja
3:3
Rosja
Irlandia
2:2
Kolumbia
PR - Kamerun
3:0
Peru
Austria
5:1
PR - Wenezuela
Islandia
1:5
PR - Stany Zjednoczone
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
3:0
Urugwaj
Chorwacja
0:7
Irlandia
Anglia
5:1
PR - Kamerun
Ghana
1:2
Kolumbia
Rosja
3:3
Sri Lanka
Islandia
5:0
Serbia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
PR - Stany Zjednoczone
1:1
Ghana
Kolumbia
11:0
PR - Wenezuela
Holandia
11:1
Peru
PR - Kamerun
6:3
Rosja
Austria
2:2
Sri Lanka
Anglia
3:1
Serbia
Irlandia
0:0
Urugwaj
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Irlandia
6:1
Rosja
Serbia
1:3
PR - Stany Zjednoczone
Islandia
7:0
Peru
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Irlandia
6:4
Sri Lanka

Faza Pucharowa

1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Holandia
4:1
Urugwaj
Kolumbia
1:4
Irlandia
Japonia
2:1
PR - Stany Zjednoczone
Szkocja
1:4
PR - Kamerun
Francja
4:0
Sri Lanka
Grecja
7:0
Islandia
Dania
6:1
Anglia
Australia
4:3
Austria
Nowa Zelandia
6:1
Serbia
Słowenia
7:0
Ghana
Paragwaj
12:0
Peru
Buthan
12:0
Rosja
Polskaa
17:0
PR - Wenezuela
Czechy
12:0
Chorwacja
1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:10
Hiszpania
Norwegia
1:4
Meksyk
Polskaa
8:1
Szwajcaria
Paragwaj
6:1
Słowacja
Nigeria
0:3
Czechy
Chile
0:7
Nowa Zelandia
JAMAJKA
4:0
Słowenia
Grecja
0:7
Włochy
Buthan
6:2
Argentyna
Brazylia
3:0
Francja
Belgia
4:0
PR - Kamerun
Szwecja
4:1
Dania
Niemcy
10:0
Irlandia
Japonia
0:10
Wybrzeże Kości Słoniowej
Australia
0:6
Finlandia
Holandia
0:5
Portugalia
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
9:0
Hiszpania
Szwecja
0:4
Paragwaj
JAMAJKA
0:3
Włochy
Czechy
0:5
Wybrzeże Kości Słoniowej
Belgia
1:3
Polskaa
Brazylia
2:0
Buthan
Meksyk
1:3
Portugalia
Nowa Zelandia
2:5
Finlandia
Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
7:1
Włochy
Brazylia
0:5
Portugalia
Paragwaj
6:5
Wybrzeże Kości Słoniowej
Polskaa
1:0
Finlandia
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
6:2
Paragwaj
Polskaa
0:6
Portugalia
Mecz o 3-cie miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Paragwaj
3:7
Polskaa
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Niemcy
6:1
Portugalia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości