Z Kujawianką na remis

Pierwszy raz od marca 2018 zespół Kujawianki Izbica Kujawska nie zdobył gola w spotkaniu. Co warto podkreślić przez całe spotkanie przyjezdni tylko raz zagrozili bramce Arka Stępnia, a mimo to wywieźli z Gniewkowa jeden punkt.

Spotkanie rozpoczęło się od wyjścia na boisko piłkarzy w asyście młodych zawodników Unii oraz Mikrusa Szadłowice. Mecz lepiej zaczął się dla Unii. Już na początku sprytnym strzałem popisać się chciał Kamil Piotrowiak, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce. W pierwszej połowie dwukrotnie głową blisko zdobycia gola był Filip Sąsała oraz raz Oskar Kryszak, jednak piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Pod koniec pierwszej części bardzo groźnie z dystansu uderzył Łukasz Waligóra, jednak bramkarz odbił piłkę na rzut rożny,

W drugiej części najlepszą okazję zmarnował Mateusz Nowacki. Goście odpowiedzieli wówczas groźną akcją, jednak strzał zatrzymał się na słupku. Sporo ożywienia na boisku wnieśli wprowadzeni w drugiej połowie Grzegorz Pakulski oraz Mikołaj Ciejek, jednak w ostatecznej fazie akcji zabrakło dobrego, ostatniego podania.

W przerwie spotkania swój mecz rozegrali żacy Unii oraz Mikrusa. W trakcie spotkania zbierano fundusze na zakup bramek dla drużyny z Szadłowic. Kwota jaką udało się zebrać to blisko 1700 zł! Dziękujemy Wam za to drodzy kibice!

UNIA - Kujawianka Izbica Kujawska 0:0

UNIA: Arkadiusz Stępień – Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Oskar Kryszak, Piotr Kaźmierski – Kamil Piotrowiak (62’ Grzegorz Pakulski), Łukasz Cięgotura, Filip Sąsała (70’ Radosław Kłosowski), Łukasz Waligóra, Mateusz Nowacki (70’ Mikołaj Ciejek) – Kamil Fajkowski (81’ Mateusz Balik)