Wysoka porażka. Chełminianka - Unia 6:2

Dobra pierwsza połowa zakończona wynikiem 2:1 dla naszego zespołu nie zwiastowała takiego obrotu sprawy w drugiej części, w której to straciliśmy aż 5 goli i przegraliśmy ostatnie 6:2.

W bramce naszego zespołu zadebiutował dziś Kacper Nadolny, który mimo utraty sześciu goli rozegrał poprawne zawody. Kompletna metamorfoza naszego zespołu w przerwie, to już drugie takie zjawisko w bieżącym sezonie po Izbicy Kujawskiej. Gole dla Unii zdobywali: Kamil Fajkowski oraz Łukasz Cięgotura z rzutu karnego.

CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – UNIA GNIEWKOWO 6:2(1:2)
Bramki dla Unii:Kamil Fajkowski (12’), Łukasz Cięgotura (35’ z karnego)

UNIA: Kacper Nadolny – Kamil Piotrowiak, Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Janusz Olach – Michał Hałas (62’ Bartosz Pędowski), Łukasz Cięgotura, Oskar Kryszak (90’ Mateusz Balik), Piotr Kaźmierski (65’ Radosław Kłosowski), Mateusz Nowacki (72’ Grzegorz Pakulski) – Kamil Fajkowski