Wygrana z autsajderem. Hattrick Fajkowskiego.

Wysokim i przekonującym zwycięstwem naszej drużyny zakończyło się spotkanie Unia Gniewkowo - Piast Złotniki Kujawskie. Unia pokonała ostatnią drużynę 6:1 po trzech golach Kamila Fajkowskiego oraz bramkach: Michała Piotrowskiego, Łukasza Waligóry oraz Bartosza Wilgi.

Strzelanie już w 3 minucie rozpoczął Kamil Fajkowski, który wykorzystał pierwsze w tym spotkaniu dośrodkowanie. Dziewięć minut później "Faja" miał już na koncie dwa gole, a drugi został zdobyty także głową. Chwile później powinno być już 3:0, jednak Kamil spudłował po dobrym dograniu Kamila Piotrowiaka z prawej strony. W 20 minucie trzeciego gola po zamieszaniu w polu karnym zdobył Michał Piotrowski. W 28' goście wykorzystując szybki kontratak zdobyli swoją jedyną bramkę w spotkaniu.

Druga połowa to całkowita dominacja Unii. Piast podobnie jak w pierwszej części tylko raz zagroził bramce Arka Stępnia a Unia podobnie jak w pierwszej zdobyła trzy gole. Pierwszy z nich to strzał z 25 metrów Łukasza Waligóry, który nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. W 76' debiutanckiego gola w naszych barwach zdobył Bartosz Wilga, który strzałem w okienko bramki przywitał się efektownie z gniewkowskimi kibicami. W 89' minucie w polu karnym faulowany został Grzegorz Pakulski, a wynik ustalił kompletując hattricka Kamil Fajkowski.

UNIA GNIEWKOWO – PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 6:1 (3:1)

Bramki dla Unii: Kamil Fajkowski 3 (3’, 12’, 89’), Michał Piotrowski (20’), Łukasz Waligóra (57’), Bartosz Wilga (76’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak (70’ Grzegorz Pakulski), Przemysław Żbikowski, Michał Piotrowski (74' Mateusz Balik), Piotr Kaźmierski – Bartosz Pędowski (57’ Bartosz Wilga), Łukasz Cięgotura, Sylwester Gęgotek (60’ Joachim Trenk), Mateusz Nowacki – Kamil Fajkowski.