W pucharze gramy dalej! Cyklon - Unia 0:2

W dramatycznie trudnych warunkach atmosferycznych przyszło rozgrywać dzisiejsze spotkanie w Kończewicach naszej Unii. Chłód, wiatr oraz padający deszcz nie przyciągnął wielu kibiców na stadion.

Ci, którzy przybyli musieli być niezwykle punktualni, bowiem po czterech minutach i dwóch golach Kamila Fajkowskiego Unia pokonała Cyklon 2:0. Już w pierwszej akcji Kamil wyłuskał piłkę jednemu z obrońców piłkę i strzałem lewą nogą otworzył wynik spotkania. W czwartej minucie z lewej strony świetnie dograł Kamil Piotrowiak, a Kamil Fajkowski ponownie pokonał bramkarza gospodarzy. Dalsza część pierwszej połowy to już tradycyjna wymiana akcji. Szanse stworzyli sobie gospodarze, ale i Unia miała jeszcze sytuacje, które mogła zamienić na gola.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, choć akcje Cyklonu były mniej groźne, a naszym zawodnikom brakowało ostatniego podania i wykończenia akcji. Trudne warunki i boisko nie przyniosły już jednak zmiany rezultatu i w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu K-P ZPN Unia zmierzy się z dobrze znanym również Mustangiem Ostaszewo.

CYKLON - UNIA 0:2
Bramki dla Unii:Kamil Fajkowski (1’, 4’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Michał Piotrowski, Oskar Kryszak, Przemysław Żbikowski, Kamil Piotrowiak – Mateusz Nowacki (46’ Adrian Frelich), Łukasz Cięgotura (80’ Kamil Brzustowicz), Filip Sąsała (65’ Radosław Kłosowski), Łukasz Waligóra, Bartosz Pędowski (75’ Grzegorz Pakulski) – Kamil Fajkowski.