Trzy nagrody na Gali Sportu!

Trzy nagrody trafiły w ręce naszego klubu podczas wczorajszej Gali Sportu w Gniewkowie.

Nagrodę w kategorii najlepszy trener w 2018 roku trzeci rok z rzędu odebrał szkoleniowiec zespołu seniorów i juniorów - Grzegorz Jeromin. Specjalne wyróżnienie za pracę i trud otrzymał nasz były zawodnik, trener drużyn młodzieżowych, którego wielu wychowanków stanowi dziś o sile zespołu seniorów - Dariusz Semenowicz, który jest obecnie szkoleniowcem Mikrusa Szadłowice. 

Kolejny laur, który powędrował do naszego klubu to nagroda dla drużyny roku. W minionym roku została uznana za nią drużyna seniorów naszego klubu. Nagrodę w imieniu zespołu odebrali: Kamil Piotrowiak, Radosław Kłosowski, Adrian Frelich oraz prezes klubu - Tomasz Zielas. W 2018 roku barwy naszego zespołu reprezentowało 28 zawodników.

Są to kolejno: Mateusz Balik, Zbigniew Baranowski, Krzysztof Brończyk, Kamil Brzustowicz, Mikołaj Ciejek, Łukasz Cięgotura, Kamil Fajkowski, Adrian Frelich, Sylwester Gęgotek, Mateusz Grudziński, Maciej Jaroszewski, Piotr Kaźmierski, Jakub Kleczek, Radosław Kłosowski, Adam Kmita, Oskar Kryszak, Sebastian Krzysztofiak, Mateusz Nowacki, Grzegorz Pakulski, Bartosz Pędowski, Kamil Piotrowiak, Kamil Piotrowicz, Michał Piotrowski, Filip Sąsała, Arkadiusz Stępień, Tomasz Urbański, Łukasz Waligóra, Mikołaj Wędzelewski. Oprócz zawodników swój nieoceniony wkład w stworzenie tej drużyny wnieśli: trener Grzegorz Jeromin oraz kierownicy: Arkadiusz Stempniewski oraz Mateusz Kuczyński. Wszyscy wymienieni mogą czuć się pełnoprawnymi laureatami tej nagrody. Gratulacje!

Ostatnia nagroda, która trafiła w ręce zawodnika naszego klubu to nagroda dla Adriana Frelicha. Pomocnik naszego klubu zwyciężył w kategorii Największy talent 2018 roku. 

Wszystkim nagrodzonym gorąco gratulujemy!