Sparta - Unia 3:0

Własne proste błędy przyczyniły się do porażki w Bobrowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Sparta Brodnica. Gospodarze strzelili nam trzy gole, chociaż sytuacji stworzyli do zdobycia goli stworzyli więcej.

Przed bramą boiska w Bobrowie kibice dowiadywali się o fakcie, że spotkanie rozgrywane jest bez udziału kibiców. Kibice miejscowych mogli wchodzić na teren meczu otrzymując narzutki ochrony, natomiast naszych sympatyków wysyłano... w pole kukurydzy.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla naszego zespołu. W pierwszej minucie mieliśmy dość dobrą sytuację, jednak niecelnie uderzył Mateusz Nowacki. Chwilę później obrońca gości zagrał piłkę kolanem do swojego bramkarza, jednak sędzia tego spotkania nie zareagował. Od tego momentu to Sparta zaczęła dyktować warunki gry. W 13. minucie dośrodkowanie Sparty zbyt lekko chciał zgrać Oskar Kryszak do Arka Stępnia, co wykorzystał napastnik gości otwierając wynik spotkania. Jeszcze w tej części gry Sparta stworzyła sobie dwie-trzy dobre okazje do zdobycia bramki, jednak nie potrafili znaleźć drogi do bramki Arka Stępnia.

Druga część ponownie zaczęła się od ataku Unii. Trzy dobre akcje na skrzydle przeprowadził Adrian Frelich, jednak zabrakło wykończenia w polu karnym. W 50. minucie wybitą długą piłkę zgrał Kamil Piotrowicz, a ta spadła pod nogi pomocnika gospodarzy, który od razu uruchomił prostopadłym podaniem napastnika, który strzelił obok wychodzącego naszego bramkarza. Trzeci gol dla gospodarzy padł w samej końcówce spotkania, kiedy to Unia starała się za wszelką cenę zdobyć gola kontaktowego.

Sparta - UNIA 3:0 (1:0)
UNIA: Arkadiusz Stępień - Piotr Kaźmierski, Oskar Kryszak, Kamil Piotrowicz, Kamil Piotrowiak (72' Sebastian Krzysztofiak), Łukasz Cięgotura, Filip Sąsała (67' Krzysztof Brończyk), Mateusz Grudziński, Bartosz Pędowski (62' Grzegorz Pakulski), Mateusz Nowacki (46' Adrian Frelich), Kamil Fajkowski