Powrócili do treningów. Plan sparingów

Punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczął się pierwszy w 2019 roku trening seniorów naszego klubu. Po kilkuminutowej odprawie trenerskiej zawodnicy przystąpili do rozgrzewki i ćwiczeń koordynacyjnych po czym rozegrali gry zadaniowe.

W treningu udział wzięli: Arkadiusz Stępień, Piotr Kaźmierski, Oskar Kryszak, Michał Piotrowski, Kamil Piotrowiak, Sebastian Krzysztofiak, Łukasz Cięgotura, Maciej Jaroszewski, Mateusz Grudziński, Radosław Kłosowski, Adrian Frelich, Bartosz Pędowski, Kamil Fajkowski, Mateusz Nowacki oraz Mateusz Grudziński. W zajęciach uczestniczyli także wracający po kontuzji Kamil Brzustowicz oraz po przerwie w treningach - Mateusz Balik. Z różnych powodów zabrakło: Zbigniewa Baranowskiego, Filipa Sąsały, Grzegorza Pakulskiego, a także Krzysztofa Brończyka.

Zaplanowane zostały również przedsezonowe sparingi. W okresie przygotowawczym Unia wyjdzie na boisko sześć razy:

2 lutego (sobota), godz. 16, Toruń (Skarpa) – Cyklon Kończewice

5 lutego (wtorek), godz. 18.30, Barcin – Zagłębie Piechcin

9 lutego (sobota), do ustalenia – Mikrus-Gesal Szadłowice

16 lutego (sobota), do ustalenia – Mustang Ostaszewo

24 lutego (niedziela), Toruń (Skarpa) – Elana II Toruń

2 marca (sobota), do ustalenia – Piast Złotniki Kujawskie

Najprawdopodobniej 9 marca Unia rozegra spotkanie 1/8 finałuPucharu Polski na szczeblu regionalnym. Przeciwnik nie jest jeszcze znany, losowanie odbędzie się 31 stycznia. Runda wiosenna IV ligi rozpocznie się w weekend 16/17 marca. Na inaugurację drużyna z Gniewkowa podejmować będzie Włocłavię Włocławek, z którą jesienią przegrała 1:6.