Podział punktów w Kowalu

Zimno, mgła i padający deszcz w niedzielne popołudnie nie odstraszyły wielu niedzielnych kibiców przed wyjazdem do Kowala. Na boisku po wyrównanym meczu spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mecz można nazwać spotkaniem walki, podczas którego dominowała walka w środku pola. Obie drużyny nie stworzyły sobie zbyt wielu klarownych okazji do zdobycia gola. Gospodarze w pierwszej połowie zagrażali naszej bramce po licznych dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry, jednak żaden z nich nie zagroziło bramce Arka Stępnia. W naszym zespole głową uderzył Oskar Kryszak, a w ostatniej minucie pierwszej części gry wykonywany przez Mateusza Grudzińskiego rzut wolny z bliskiej odległości okazał się zbyt słabym strzałem.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, jednak dobre przygotowanie fizyczne naszego zespołu pozwoliło kontrolować nam sytuację na boisku. W 80. minucie kilku centymetrów zabrakło Kamilowi Fajkowskiemu, aby dosięgnąć piłkę dośrodkowaną przez Bartka Pędowskiego. W odpowiedzi jeden z rzutów wolnych przyniósł gospodarzom strzał w poprzeczkę. W samej końcówce spotkania w dobrej sytuacji znalazł się Grzegorz Pakulski, jednak jego strzał sparował bramkarz Kujawiaka.

Na koniec pragniemy gorąco podziękować licznie przybyłym do Kowala kibicom, których doping przez całe spotkanie na pewno pomagał naszym zawodnikom! Dziękujemy bardzo!

Kujawiak - UNIA 0:0

UNIA:
Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak (46’ Grzegorz Pakulski), Oskar Kryszak, Michał Piotrowski, Piotr Kaźmierski, Filip Sasała, Maciej Jaroszewski (69’ Sebastian Krzysztofiak), Łukasz Cięgotura, Mateusz Grudziński (84’ Radosław Kłosowski), Bartosz Pędowski, Kamil Fajkowski.