Maciej Jaroszewski odchodzi z Unii

Maciej w  naszym klubie spędził trzy lata. Środkowy pomocnik uznał, że nie będzie w stanie pogodzić obowiązków zawodowych z regularnymi treningami oraz walką w miejsce w zespole i zrezygnował z dalszego reprezentowania czerwono-zielono-czarnych barw.

Maciej Jaroszewski ma 25 lat. Do Unii trafił wiosną 2016 roku. W tamtej rundzie rozegrał tylko trzy mecze, ale już w sezonie 2016/17 (w Klasie A) i 2017/18 (w klasie okręgowej) – o ile na przeszkodzie nie stawały problemy zdrowotne – był jednym z najważniejszych i najlepszych piłkarzy drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Jeromina. Jesienią bieżących rozgrywek w IV lidze wybiegł na boisko osiem razy, w tym sześć razy w podstawowym składzie.

Niewykluczone, że w dzisiejszym sparingu z Cyklonem Kończewice (Toruń, boisko Na Skarpie, godzina 16) w składzie Unii pojawią się nowi zawodnicy.

Maciejowi dziękujemy za czas i zdrowie pozostawione w naszym klubie. Dziękujemy za trud włożony w wywalczenie dwóch awansów. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz jak najszybszego powrotu na boisko w naszych barwach!