Grad goli. Mustang - Unia 4:4

Sporo bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na sparingowym spotkaniu w Ostaszewie. Cztery autorstwa gospodarzy, a także 4, które zdobyła nasza Unia.

Mecz lepiej zaczęli nasi zawodnicy, którzy dominowali na boisku, jednak brakowało wykończenia akcji pod bramką Mustanga. Jednak pierwsze kontrataki gospodarzy przyniosły im dwa gole. Po chwili jednak bramkę kontaktową zdobył Przemysław Żbikowski dobijając uderzenie Mateusza Bołzana. Mimo to, do przerwy to gospodarze zdobyli jeszcze trzeciego gola.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Dobrze wyprowadzona kontra gospodarzy dała im czwartego gola. Unia odpowiedziała bramkami: Łukasza Cięgotury oraz dwoma Michała Hałasa. Blisko goli byli jeszcze także ponownie Przemysław Żbikowski oraz Mateusz Nowacki, jednak spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

UNIA: Kacper Nadolny – zawodnik testowany, Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Piotr Kaźmierski – Kamil Piotrowiak, Łukasz Cięgotura, Sylwester Gęgotek, Łukasz Waligóra, Mateusz Nowacki – Mateusz Balik. Grali także: Patryk Puzio, Arkadiusz Stępień, Michał Hałas, Mateusz Bołzan, Michał Durski, Daniel Majer, zawodnik testowany