Fantastyczny finisz! Unia - BKS 1:0

Fantastyczny finisz rozgrywek zafundowali nam nasi piłkarze. W czterech ostatnich spotkaniach podopieczni Grzegorza Jeromina zdobyli 10 punktów na 12 możliwych!

Na nasze nieszczęście spotkanie z BKSem Bydgoszcz było ostatnim w bieżącym roku. Mecz określić można jako spotkanie do jednej bramki. Goście jedyne zagrożenie pod bramką Unii stwarzali jedynie po nielicznych dośrodkowaniach, natomiast my - przy o ciut lepszej skuteczności powinniśmy zwyciężyć bardziej okazale.

W samej pierwszej połowie dobre sytuacje do zdobycia gola mieli Grzegorz Pakulski oraz trzykrotnie Kamil Fajkowski, który w tej najtrudniejszej popisał się celnym strzałem głową wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie w 26. minucie.

W drugiej połowie obrazy gry nie uległ zmianie. Nasi piłkarze w pełni kontrolowali przebieg gry nie pozwalając przyjezdnym na zbyt wiele. W 78. minucie faulowany w polu karnym był Mateusz Grudziński, jednak sam poszkodowany nie wykorzystał rzutu karnego. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Mateusz Nowacki, jednak piłka po jego strzela przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

UNIA - BKS 1:0 (1:0)
bramka: Kamil Fajkowski

UNIA: Arkadiusz Stępień – Filip Sąsała, Oskar Kryszak, Michał Piotrowski, Piotr Kaźmierski – Grzegorz Pakulski (65’ Mateusz Nowacki), Łukasz Cięgotura (84’ Kamil Piotrowicz), Maciej Jaroszewski (73’ Sebastian Krzysztofiak), Mateusz Grudziński (79’ Radosław Kłosowski), Bartosz Pędowski – Kamil Fajkowski