Dary dla Hospicjum Nadzieja przekazane

Wzruszające i pełne uśmiechu spotkanie - tak w skrócie opisać można wizytę naszych zawodników w toruńskim Hospicjum Dziecięcym Nadzieja. Dary przekazane przez kibiców, zawodników działaczy oraz Polski Związek Piłki Nożnej trafiły na pewno w odpowiednie miejsce.

Rafał Tyburek, Oskar Kryszak, Mateusz Grudziński, Maciej Jaroszewski oraz Łukasz Cięgotura w środowy wieczór odwiedzili podopiecznych hospicjum. Zawodnicy podczas wizyty spotkali wszystkich podopiecznych placówki, ponieważ odbywała się tam akurat spotkanie wigilijne.

- "Zbiórka darów dla Hospicjum Nadzieja pokazała wielkie serce społeczności naszego klubu, tj. kibiców, zarządu i nas zawodników. Nasza wizyta w Hospicjum była wzruszającym momentem. Uśmiechy podopiecznych oraz radość ich opiekunów i pani Dyrektor z przekazanych przez nas prezentów były najpiękniejszym dowodem, że warto i trzeba pomagać." - powiedział po spotkaniu Oskar Kryszak.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wsparli akcje. To wszystko dzięki Wam! Jesteście najlepsi!