Cenny punkt. Unia - Pogoń 0:0

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy naszym zespołem, a Pogonią Mogilno. Po trzeciej kolejce spotkań Unia jest jedyną drużyną w lidze, która jako jedyna nie straciła jeszcze gola. 

Pogoń przyjechała do Gniewkowa podrażniona czwartkową porażką ze Sportisem Łochowo i było widać to w ich poczynaniach. Od początku dążyli do zdobycia gola, a nasz zespół ograniczał się do kontrataków, które również mogły przynieść bramkę, jednak to akcje przyjezdnych były groźniejsze, składniejsze. W bramce Unii po dwóch spotkaniach praktycznie bez pracy świetnie bronił Arek Stępień. Z przebiegu całego spotkania zdecydowanie należy cieszyć się ze zdobytego punktu. 

UNIA GNIEWKOWO – POGOŃ MOGILNO 0:0

UNIA: Arkadiusz Stępień – Janusz Olach, Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Piotr Kaźmierski (78’ Sebastian Krzysztofiak) – Michał Hałas (72’ Kamil Piotrowiak), Joachim Trenk (65’ Mateusz Nowacki), Oskar Kryszak (84’ Mikołaj Ciejek), Sylwester Gęgotek, Bartosz Pędowski – Kamil Fajkowski

Kolejne spotkanie Unia rozegra już w środę w Kruszwicy z tamtejszym Gopłem w ramach II rundy Okręgowego Pucharu Polski. Początek o 17:30.